Data wydarzenia:

Dzień Promocji Studiów w SNJL UAM – 19 marca

Szkoła Nauk o Języku i Literaturze seredecznie zaprasza kandydatki i kandydatów na studia I i II stopnia na Dzień Promocji Studiów w SNJL, który odbędzie się w dniu 19 marca 2022 r. w godz. 10.00-15.30 w formie hybrydowej. Warsztaty dla wszystkich chętnych będą organizowane w formie stacjonarnej (Collegium Novum/ Wydział Neofilologii/ al. Niepodległości 4) oraz zdalnej (MS Teams).

Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

• I część (ogólna) - prezentacja SNJL z sesją pytań (hybrydowo: Collegium Novum s. C3 i MS Teams)
  • II część (warsztatowa) - warsztaty stacjonarne (Collegium Novum, IV piętro, szczegóły w programie poniżej)
  • III część (warsztatowa) - warsztaty online prowadzone na MS Teams (aktywne linki do warsztatów w programie wydarzenia poniżej)

Szczegółowy program wydarzenia wraz z aktywnymi linkami do warsztatów na MS Teams znajduje się poniżej w załączniku.

Zachęcamy także do zapoznania się z ulotką prezentującą oferowane kierunki studiów.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
aniela.pawlak@amu.edu.pl

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program Dnia Promocji Studiów SNJL 2022.pdf 18.03.2022 Maciej Danielak
Pobierz PDF Program Dnia Promocji Studiów SNJL 2022.pdf(499.3 KB)
ulotka Dzień Promocji Studiów.pdf 18.03.2022 Maciej Danielak
Pobierz PDF ulotka Dzień Promocji Studiów.pdf(3.0 MB)