Dzień Sportu UAM

W środę 11 maja 2022 r. odbył się Dzień Sportu UAM, w którym brali udział zarówno studenci, jak i pracownicy Wydziału Neofilologii. Chcielibyśmy poinformować całą społeczność Wydziału, że nasi pracownicy i studenci godnie zaprezentowali swój wydział.

W turnieju tenisa ziemnego I miejsce zajęła studentka I roku filologii romańskiej, Joanna Wieczorek.

W biegu sztafetowym „10 km na 10-lecie Wydziału Anglistyki” udział wzięło trzech pracowników Wydziału Neofilologii - Konrad Jacek, prof. Andrzej Narloch i prof. Janusz Taborek, zajmując w klasyfikacji indywidualnej miejsca odpowiednio I, III i IV.

W zawodach szachowych IV miejsce w klasyfikacji generalnej (I miejsce wśród pracowników UAM!) zajął dr Mateusz Jaworski z Instytutu Filologii Rosyjskiej i Ukraińskiej.

W rozgrywkach siatkarskich tradycyjnie uczestniczył prof. Andrzej Szubert z Katedry Skandynawistyki.

Serdecznie gratulujemy!