Data wydarzenia:

Dzień Studenckich Kół Naukowych w SNJL - 6 kwietnia

Termin i miejsce wydarzenia: 6 kwietnia 2022 r., godz. 9.00-12.00, sala XVII Collegium Minus.

Dzień Studenckich Kół Naukowych w SNJL jest to wydarzenie kierowane do członkiń i członków już istniejących kół naukowych w SNJL, a także do studentek i studentów, którzy dopiero planują założyć nowe koło lub wstąpić do jednego z kół w SNJL. Program wydarzenia obejmuje nie tylko prezentację kół naukowych i nawiązanie współpracy, ale przede wszystkim zawiera część merytoryczną, która poprowadzona zostanie przez ekspertów i posłuży studentkom i studentom jako instruktaż. Osoby studiujące w SNJL dowiedzą się nie tylko jak założyć koło naukowe, ale również jak je prowadzić i skutecznie promować jego działalność. W części merytorycznej poruszony zostanie także temat konkursów programu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza adresowanych do studentów i kół naukowych, a ponadto eksperci odpowiedzą na pytanie "Jak napisać wniosek w konkursach ID-UB dla studentów i kół naukowych?".

Dla wszystkich studentek i studentów SNJL wstęp wolny bez konieczności rejestracji.
Jeśli koło naukowe chciałoby się przedstawić w trakcie tego wydarzenia, to prosimy o przygotowanie krótkiej prezentacji (max 2-3 slajdy) o działalności koła i podejmowanych inicjatywach oraz przesłanie jej poprzez poniższy formularz ze wskazaniem osoby prezentującej. Na podstawie nadsyłanych zgłoszeń i informacji o kołach naukowych, po wydarzeniu zostanie zaprojektowana jedna wspólna zbiorcza prezentacja informująca o dostępności i charakterze kół naukowych istniejących w SNJL, która zostanie udostępniona wszystkim studentom SNJL.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Dzień Studenckich Kół Naukowych.pdf 18.03.2022 Maciej Danielak
Pobierz PDF Dzień Studenckich Kół Naukowych.pdf(3.0 MB)
program Dzień Studenckich Kół Naukowych.pdf 18.03.2022 Maciej Danielak