III konferencja metodyczna w Szkole Nauk o Języku i Literaturze „Studenckie praktyki zawodowe i pedagogiczne”

Rada ds. kształcenia zaprasza na III edycję konferencji metodycznej w Szkole Nauk o Języku i Literaturze! Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia będą studenckie praktyki zawodowe i pedagogiczne.

Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkich chętnych w tym także osoby studiujące! Głos studencki będzie dla nas w tym dniu wyjątkowo ważny. Dla osób studiujących przewidujemy możliwość wystawienia zaświadczenia o udziale w wydarzeniu. UWAGA! Prosimy osoby studiujące, które zechcą wziąć udział w wydarzeniu, o wcześniejsze poinformowanie wykładowców i uzyskanie ich zgody na usprawiedliwienie nieobecności w zajęciach.

III konferencja metodyczna odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2024 r. w Sali im. prof. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej w Collegium Minus (dawniej Sala XVII). Rozpoczynamy o godz. 11.30. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy, aby zgłosić chęć udziału przez formularz rejestracyjny do 27 marca br. Zgłoszenia udziału po tym terminie tylko na adres mailowy: aniela.pawlak@amu.edu.pl.