Konferencja dydaktyczna - literatura w nauczaniu języków obcych

W dniu 21 marca br. w Instytucie Filologii Romańskiej odbędzie się jednodniowa konferencja dydaktyczna poświęcona wykorzystaniu literatury w nauczaniu języków obcych.: Lire et parler des écrits littéraires en français langue étrangère : approches didactiques

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Uniwersytetem Rennes 2 (Francja) oraz z Uniwersytetem im. Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja)  w ramach projektu Erasmus Plus partnerstwo strategiczne pt. DECLAME’FLE – Développement d’un Espace Collaboratif FLE : Littérature, Apprentissage, Migration, Exil.

Strona projektu: https://declamefle.hypotheses.org

Językiem obrad jest francuski. W konferencji biorą udział naukowcy z Polski, Francji, Czech i Słowacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konferencja odbędzie online na platformie Zoom.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia.

W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo link do spotkania.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału: mamy nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów!