Konferencja naukowa „Język w komunikacji, translacji i glottodydaktyce"

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Naukową „Język w komunikacji, translacji i glottodydaktyce. Sprache in Kommunikation, Translation und Glottodidaktik“, która odbędzie się online za pośrednictwem platformy Zoom w dniu 17. marca 2022 r.

Do udziału w konferencji zachęcamy wszystkich tych z Państwa, którzy zainteresowani są rozważaniami zarówno teoretycznymi, jak i na kanwie wyników badań empirycznych, skupiającymi się na języku w kontekście komunikacji przebiegającej na różnych płaszczyznach i w różnych wymiarach, w translacji oraz w kontekście glottodydaktyki i jej subdyscyplin.

Konferencja organizowana jest przez Uniwersytet Rzeszowski i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W załączeniu znajdą Państwo program konferencji.

Udział jest bezpłatny, w celu zgłoszenia udziału prosimy o kontakt z dr Magdaleną Jaszczyk-Grzyb magdalena.jaszczyk@amu.edu.pl

Komitet organizacyjny:

prof. UR dr hab. Paweł Bąk,
prof. UR dr hab. Krystyna Mihułka,
prof. UAM dr hab. Sylwia Adamczak-Krysztofowicz,
dr Magdalena Jaszczyk-Grzyb

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Program konferencji.pdf 11.03.2022 Maciej Danielak
Pobierz PDF Program konferencji.pdf(407.9 KB)