Maraton Pisania Listów na Wydziale Neofilologii

1 grudnia 2022 roku o godzinie 16:45 w sali 2A odbyło się wydarzenie pt. Maraton Pisania Listów na Wydziale Neofilologii, którego organizatorem była Rada Samorządu Studentów Wydziału Neofilologii.

Maraton Pisania Listów jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez stowarzyszenie Amnesty International. Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka miliony ludzi na całym świecie jednoczą siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i odmienić ich los. Listy są kierowane do decydentów, którzy mają realny wpływ na los naszych bohaterów i bohaterek oraz wysyłamy wyrazy wsparcia dla nich samych i ich bliskich.

Dziękujemy studentom i pracownikom Wydziału Neofilologii za udział w tegorocznym Maratonie!

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Zaswiadczenie-za-udzial.pdf 17.01.2023 Maciej Danielak
Pobierz PDF Zaswiadczenie-za-udzial.pdf(3.2 MB)