Spotkanie z Piotrem Korkiem

We wtorek 6 grudnia gościliśmy na Wydziale Neofilologii pana Piotra Korka, naszego byłego studenta, doktoranta i pracownika IFG, aktualnie odpowiadającego za globalną ekspansję Pepco i Dealz.

Pan Korek zrobił błyskawiczną karierę w biznesie, zostając w krótkim czasie wiceprezesem zarządu sieci Tesco na Polskę, a następnie na całą Europę środkowo-wschodnią. Po wycofaniu się Tesco z Polski zarządzał innymi spółkami, obecnie jest to sieć Pepco. Jest specjalistą wysokiej klasy na rynku zakupu i sprzedaży nieruchomości pod obiekty handlowe.

W czasie spotkania pan Korek przedstawił możliwe ścieżki kariery w biznesie dla studentek i studentów filologii. Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu. Zachęcamy także do uczestniczenia w kolejnych spotkaniach z przedstawicielami firm i oświaty.