Spotkanie z przedstawicielami firmy John Deere

W czwartek 2 czerwca na Wydziale Neofilologii gościliśmy przedstawicieli firmy John Deere – pana Christiana Franke (Regional Managera) oraz panią Justynę Głowską (HR Managera). Wydział reprezentowali: Dziekan Wydziału Neofilologii prof. UAM dr hab. Krzysztof Stroński, Prodziekan ds. organizacyjnych prof. UAM dr hab. Marta Woźnicka oraz Pełnomocnik Dziekana Wydziału Neofilologii UAM ds. współpracy z podmiotami zewnętrznymi dr Justyna Duch-Adamczyk.

Na spotkaniu ze studentami pan Christian Franke przedstawił profil działalności firmy John Deere oraz możliwości zatrudnienia studentek i studentów Wydziału Neofilologii. Spotkanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu. Zachęcamy także do uczestniczenia w kolejnych spotkaniach z firmami i przedstawicielami oświaty, które będą miały miejsce w przyszłym roku akademickim!

Justyna Duch-Adamczyk