Konferencja Metodologiczna pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache“

Serdecznie zapraszamy na IX. Międzynarodową Konferencję Metodologiczną pt. „Junge Forschung im Bereich Deutsch als Fremdsprache“, która odbędzie się w dniach 3-4 czerwca br. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem konferencji jest dyskusja nad projektami badawczymi, a w szczególności metodologią i interpretacją wyników  przyszłych prac doktorskich i habilitacyjnych. Inicjatorem konferencji ze strony UAM jest Zakład Glottodydaktyki i Badań nad Interkulturowością w Instytucie Lingwistyki Stosowanej.

Konferencja organizowana jest przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Phillipsa w Marburgu (Niemcy) oraz Radboud Universität w Nijmegen (Holandia).

W załączeniu znajdą Państwo program konferencji.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Programm ohne WS & Essen_Stand 16.05.pdf 18.05.2022 Maciej Danielak
Pobierz PDF Programm ohne WS & Essen_Stand 16.05.pdf(217.1 KB)